Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej
Sp. z o. o.
w Słupsku

KONKURS MODERNIZACJA ROKU

Aktualności > KONKURS MODERNIZACJA ROKU

Rozpoczęto kolejną, już XV edycję Ogólnopolsiego Konkursu "Modernizacja Roku". Przedsiębiosrwo Gospodarki Mieszkaniowej zgodnie z tradycją, również w roku 2011 bierze udział w tym prestizowym konkursie. Spółka zaprezentuje inwestycje roku 2010 - budowę Biura Obsługi Mieszkańca. BOM zostanie zgłoszone w kategorii "Najciekawsze modernizacjie i adaptacje wnętrz" obiektów uzyteczności publicznej.

Rozpoczęto kolejną edycje konkursu „Modernizacja Roku”. Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej, zgodnie z tradycją i w roku 2011 bierze udział w konkursie reprezentując inwestycję roku 2010 – Biuro Obsługi Mieszkańca.

W dniach 13-14 stycznia 2011 roku przedstawiciele Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku wzięli udział w uroczystym spotkaniu Kapituły Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku”. Inauguracja XV edycji konkursu odbyła się w Pałacu Wiejce w gm. Skwierzyna, który swoją architekturą zachwyca i jest idealnym miejscem na organizację tego typu spotkania. Jak co roku w skład kapituły konkursu wchodzą laureaci z poprzednich lat, natomiast zaszczyt przewodniczenia Kapitule Konkursu otrzymał Prezydent Słupska Maciej Kobyliński.
Konkurs w Polsce cieszy się dużą popularnością i prestiżem, m.in. świadczy o tym ilość zmodernizowanych obiektów. Już w połowie stycznia do komisji konkursowej napłynęło około 100 zgłoszeń. PGM jako wieloletni uczestnik również w roku 2011 startuje ze swoją kandydaturą.
Jedną z największych inwestycji Spółki roku 2010 była modernizacja obiektu biurowego znajdującego się przy Placu Zwycięstwa 4. Biuro Obsługi Mieszkańca zostało zgłoszone w kategorii „Najciekawsze modernizacje i adaptacje wnętrz” obiektów użyteczności publicznej. Stworzenie Biura Obsługi Mieszkańca było niezwykle ważną inwestycja ubiegłego roku, przede wszystkich wpłynęło na poprawę obsługi klienta naszej firmy. Przy wykonaniu modernizacji obiektu wykorzystano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Główną ideą projektanta było stworzenie pomieszczeń nie tylko nowoczesnych ale również przyjaznych osobom niepełnosprawnym.
Przypomnijmy, iż celem tego konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie zrealizowanych przedsięwzięć budowlanych, które w danym roku, zachwyciły nie tylko estetyką ale również wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. Konkurs propaguje wspieranie działań skierowanych na rewitalizację obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocji nowoczesnych inwestycji modernizowanych obiektów użyteczności publicznej.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 4
tel.: +48 (59) 842 52 22 do 24 fax: +48 (59) 842 80 48
e-mail: sekretariat@pgm.slupsk.pl

Copyright © INFOCITY 2010