Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej
Sp. z o. o.
w Słupsku

100 PLACÓW ZABAW-JEDEN MOŻE BYĆ W SŁUPSKU

Aktualności > 100 PLACÓW ZABAW-JEDEN MOŻE BYĆ W SŁUPSKU

Jeden głos każdego dnia może sprawić, że jeden ze 100 placów zabaw oferowanych przez firmę NIVEA będzie w naszym mieście. Wejdź na stronę internetową www.nivea.pl i zagłosuj na jeden z wytypowanych terenów przez PGM: Raszyńska 3-4, Partyzantów 17-18, Polna, zbieg ulic Piotra Skargi-Sobieskiego oraz Małachowskiego – Niemcewicza.

„100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”- głosujmy na place zabaw w Słupsku

Jeden głos każdego dnia może sprawić, że jeden ze 100 placów zabaw oferowanych przez firmę NIVEA będzie w naszym mieście. Wejdź na stronę internetową www.nivea.pl i zagłosuj na jeden w wytypowanych terenów przez PGM: Raszyńska 3-4, Partyzantów 17-18, Polna, zbieg ulic Piotra Skargi-Sobieskiego oraz Małachowskiego – Niemcewicza.


NIVEA- jedna z najpopularniejszych marek kosmetycznych w Polsce, z okazji swojego jubileuszu,  rozpoczęła akcję mająca na celu ufundowanie i wybudowanie na terenie całej Polski „100 nowych, atrakcyjnych i bezpiecznych placów zabaw, dostosowanych do potrzeb dzieci w różnym wieku”.  Przy udziale Urzędu Miasta w Słupsku również Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej wzięło udział w konkursie. Z pośród terenów jakimi zarządza wytypowało miejsca gdzie w przyszłości mogłyby powstać place zabaw dla dzieci. Między innymi są to tereny zielone oraz podwórka znajdujące się przy ulicach: Raszyńska 3-4, Partyzantów 17-18, Polna, zbieg ulic Piotra Skargi-Sobieskiego oraz Małachowskiego – Niemcewicza.
Udział w akcji jest szansą na stworzenie najmłodszym mieszkańcom Słupska dodatkowych możliwości prawidłowego rozwoju m.in. poprzez zagospodarowanie czasu wolnego oraz uczestnictwo w grach i zabawach na powietrzu. Z tego powodu zachęcamy wszystkich słupszczan  do oddawania głosów na zgłoszone przez miasto tereny, na których w przyszłości mogłyby powstać profesjonalne i w pełni wyposażone place zabaw. Zwycięskie tereny, Nivea doposaży w certyfikowane urządzania, tj. huśtawki, bujaki sprężynowe, karuzele, piaskownice, ławki oraz wieloelementowe zestawy zabawowe. Takie wyposażenie gwarantuje naszym pociechom wspaniałą i bezpieczną zabawę.
Osoby, które mają chęć wziąć udział w akcji zapraszamy na stronę internetową www.100latnivea.pl gdzie znajdują się informacje o całym programie oraz na stronę www.nivea.pl gdzie można po uprzednim zarejestrowaniu się codziennie oddawać głosy na jedną ze zgłoszonych lokalizacji. Głosowanie odbywa się w 4 etapach w terminie od 6 czerwca do 31 października.
Zapraszamy do udziału w konkursie.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 4
tel.: +48 (59) 842 52 22 do 24 fax: +48 (59) 842 80 48
e-mail: sekretariat@pgm.slupsk.pl

Copyright © INFOCITY 2010